• Pomóż i Ty!

• RUSZYŁA KOLEJNA EDYCJA AKCJI „SZKOŁO POMÓŻ I TY”

POKAŻMY PATRYCJI, ŻE NIE ZOSTAŁA SAMA!

Dziękujemy za wielkie serce i zaufanie jakim obdarzyliście nas biorąc udział w corocznych projektach charytatywnych
          „Szkoło Pomóż i Ty”. To dzięki Państwu wspólnie niesiemy pomoc od 20 lat naszym podopiecznym i dokonujemy dzięki temu rzeczy niezwykłych.
          W świetle tak szczytnego celu pragniemy Państwa zaprosić do udziału w kolejnej edycji akcji charytatywnej Szkoło Pomóż i Ty na rok szkolny 2022/2023, przesyłając w załączeniu pakiet startowy pomocy naukowych-cegiełek.

W tym roku pragniemy wspólnie z Państwem pomóc 9-letniej Patrycji Ryś.
          Kiedy spotkaliśmy Patrycję większość z nas płakała. Jak każda dziewczynka, Patrycja chciałaby poznać tego jedynego chłopca. Widziała kilku na turnusach rehabilitacyjnych
          i terapiach specjalnych. Wie jednak, że przy swoich chorobach nie prędko, jeżeli w ogóle spotka kogoś takiego, kto zobaczy w niej nie mnogość chorób, ale ładną dziewczynkę.
          Wspólnie pomóżmy Patrycji w zakupie specjalistycznego sprzętu ortopedycznego: ortez i gorsetu, których koszt wynosi około 20 000 zł.

Połączmy pomoc z zabawą! Zapraszamy do udziału w konkursie.
          Dla najbardziej zaangażowanych szkół, które dołożą swoją cegiełkę pomocy dla Patrycji i nadeślą w terminie
          do 30.11.2022 r. zgłoszenie do konkursu, mamy 3 nowoczesne, przydatne w edukacji laptopy. Konkurs Laptop
          Dla Szkoły, w którym dla różnych szkół są równe szanse na zdobycie nagrody, będzie odbywał się według zasad
          zamieszczonych w regulaminie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami konkursu i udziału w naszej akcji.
          Dodatkowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www.pomozity.org/akcja-szkolo-pomoz-i-ty/
          Akcja pomocy na rok szkolny 2022/2023 trwa od 01.09.2022 r. do 23.06.2023 r. W tym czasie każda szkoła może
          dokonywać zamówień dowolnej ilości cegiełek poprzez stronę internetową dobroczynne.pl lub przesyłając kartę
          zamówień drogą mailową na adres: fundacja@pomozity.org. Będziemy wdzięczni za każdy datek, jednak sugerujemy
          aby kwota wsparcia wynosiła 5 zł za jedną cegiełkę. Zebraną darowiznę finansową na rzecz Patrycji Ryś prosimy przekazać na konto Fundacji:

ING Bank Śląski nr 62 1050 1764 1000 0022 6439 4681 z dopiskiem Akcja Szkoło Pomóż i Ty.