• „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcia szkół i placówek oświatowych – Grant 3”

W roku szkolnym  2022/2023 w Szkole Podstawowej nr 1 im. Marii Curie- Skłodowskiej w Stróży planowana jest realizacja zajęć w ramach projektu pn. „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcia szkół i placówek oświatowych – Grant 3”

Celem projektu jest zniwelowanie u uczniów skutków pandemii COVID-19 poprzez wielowymiarowe wsparcie szkół i placówek oświatowych w zakresie edukacyjnym i psychologicznym wspomagającym edukację i rozwój uczniów, tj. działania wspomagające psychologicznie uczniów w nadrobieniu braków edukacyjnych  i rozwijaniu zainteresowań.

Nasza Szkoła Podstawowa w ramach projektu pn. „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcia szkół i placówek oświatowych – Grant 3” realizuje następujące formy wsparcia uczniów: zajęcia z zakresu innowacyjności, działania wspomagające psychologicznie uczniów w nadrobieniu braków edukacyjnych i rozwijaniu zainteresowań.