• SPInKa- INFORMACJE OGÓLNE

Rekrutacja do projektu jest ciągła, prowadzona z pełnym poszanowaniem zasad dotyczących równości i niedyskryminacji oraz zasady równości szans kobiet i mężczyzn.

Serdecznie zapraszamy Wszystkich chętnych.

SPInKa prężnie działała cały rok. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach pozalekcyjnych w formie warsztatów, wyjazdów zawodoznawczych  oraz indywidualnych konsultacji z doradcą zawodowym. Uczniowie chętnie uczestniczyli w zajęciach, w ramach których zapoznawali się z różnymi zawodami, z aktualną ofertą szkół ponadgimnazjalnych oraz sytuacją na rynku pracy. Doradcy zawodowi opracowywali z dziećmi  Indywidualne Plany Działania w celu wyboru najlepszej możliwej dla nich ścieżki dalszej kariery zawodowej wynikającej z ich zainteresowań i predyspozycji.

Uczniowie, którzy zakończyli udział w projekcie wraz ze świadectwem ukończenia szkoły otrzymali zaświadczenie potwierdzające opracowanie Indywidualnego Planu Działania oraz zakończenie udziału w projekcie.

REKRUTACJA 2017/2018

Dokumenty rekrutacyjne można odebrać u p. Agnieszki Marszalik doradcy zawodowego w szkole , która również udziela  szczegółowych informacji poniżej znajdują się regulamin rekrutacji .

REKRUTACJA 2018/2019

REKRUTACJA 2019/2020