• LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

• Grudzień 2022r.

Dzięki rządowemu programowi „Laboratoria Przyszłości”, nasza pracownia techniczna została wzbogacona o krosna tkackie. Każdy z nas mógł doświadczyć pracy z tkaniną. Dowiedzieliśmy się co to jest wątek i osnowa, jak jest zbudowane krosno oraz jak się nim posługiwać. Tak właśnie rozpoczęła się nasza przygoda z tkaniem. Była to przygoda, ale też nauka cierpliwości, dokładności i naprawdę fajna zabawa :))

• Styczeń 2023r.

• Zestaw elektroniczny BOFFIN I, BOFFIN III

Uczniowie naszej szkoły, podczas lekcji techniki, fizyki oraz godzin wychowawczych, poznawali zasady elektroniki, montowali obwody elektryczne według schematów, tworzyli również własne projekty. A wszystko to dzięki zestawom Boffin I i Boffin III, które to nasza szkoła pozyskała dzięki udziałowi w projekcie LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI.

• Luty 2023r.

• LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI - podczas lekcji informatyki pracujemy nie tylko na komputerach, lecz wykorzystujemy również sprzęt zakupiony w ramach dofinansowania " Laboratoria przyszłości". Słuchawki zakupione dzięki w/w projektowi użytkowane są również w bibliotece szkolnej.

• Kwiecień 2023r.

• LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI - w Laboratrium Przyszłości częstymi gośćmi byli najmłodsi uczniowie- pierwszaki. W ramach zajęć rewalidacyjnych oddawały się najróżniejszym zajęciom: budowały, malowały, nawlekały, sznurkowały, dziurkowały..., ale przede wszystkim doskonale się bawiły, o czym świadczą uśmiechnięte buzie :)))

• Maj 2023r.

• LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI - na świetlicy Uczniowie świetlicy w ramach zajęć plastycznych wykonali ciekawe prace.  Do ich realizacji wykorzystali materiały pozyskane w ramach programu Laboratorium Przyszłości. Uczniowie stworzyli piękne maski karnawałowe. Zajęcia były wspaniałą okazją do rozwoju uczniowskiej kreatywności i pomysłowości.